Apartamenty River View

Apartamenty River View

Apartamenty River View znajdują się w Kamienicy pod Słońcem – jednej z najbardziej rozpoznawalnych, zabytkowych kamienic w mieście, zlokalizowanej u zbiegu ulic Dubois i Drobnera. Kamienica położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Wystarczy przejść przez Most Uniwersytecki, aby znaleźć się na Starym Mieście! Kamienica została odnowiona z zewnątrz i generalnie wyremontowana w środku, co przywróciło jej dawny blask i splendor.

W Kamienicy pod Słońcem oferujemy dwa apartamenty na wynajem:

Apartament River View 1 – Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 4 osób. Posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną, podwójną sofę w salonie. Z okien można podziwiać widok na Odrę, Most Uniwersytecki, marinę, Wyspę Słodową i wieże kościołów Ostrowa Tumskiego. To idealne miejsce zarówno dla turystów pragnących zwiedzić Wrocław jak i dla osób, które do Wrocławia przyjeżdżają w celach biznesowych.

 

 

 

Apartament River View 2 – Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. Posiada sypialnię z podwójnym łóżkiem małżeńskim i sofą oraz rozkładaną, podwójną sofę w salonie. Bardzo przestronny apartament wykończony w stylu loftowym. Wspaniały widok na rzekę z okna w salonie (widok jest szczególnie imponujący wieczorem). Niezależnie od tego czy przyjeżdżasz do Wrocławia jako turysta czy w celach biznesowych – ten apartament będzie doskonałym wyborem!

 

 

Apartamenty leżą na najwyższym 4. piętrze (nie ma windy) i oferują spektakularne widoki na Most Uniwersytecki, pięknie podświetloną fasadę Uniwersytetu Wrocławskiego, Odrę, Wyspę Bielarską, Wyspę Piasek, Wyspę Słodową oraz wieże najważniejszych wrocławskich katedr i kościołów. Ciężko o lepszą lokalizację! Tylko 3 minuty pieszo od samego serca wrocławskiego Rynku!

LOKALIZACJA